What's hot? ΕΪΝΤΕ· ΚΥΠΡΙΑΚΟ· ΕΡΝΤΟΓΑΝ· ΜΠΟΡΙΣ ΤΖΟΝΣΟΝ·

INFO

10.01.2013 | 14:45
Τελευταία ενημέρωση: 10.01.2013 | 14:52

Διαιτητές Πρωταθλημάτων ΚΟΠ

Μέγεθος κειμένου

Επιλογή κατηγορίας

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΚΟΠ ανακοινώνει τους Διαιτητές, Βοηθούς Διαιτητές και Παρατηρητές των Αγώνων Νέων, Παίδων , Β’, Γ’, Δ’ Κατηγορίας και Γυναικείου ημερομηνίας 12/13.01.2013 που έχουν ως εξής:

Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Α΄Κατηγορίας
Σάββατο 12/01/2013 14:30
ΑΓ. ΝΑΠΑ vs ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΦΟΣ
Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής : ΜΑΣΙΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΣΤΑΣ (ΦΡΕΝΑΡΟΣ)
Παρατηρητής : ΧΑΤΖΗΧΑΜΠΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ vs ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Διαιτητής : ΚΑΤΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΙΕΡΟΔΙΑΚΟΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
Παρατηρητής : ΣΠΕΤΣΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ vs ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Στάδιο : ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Διαιτητής : ΣΥΜΕΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΝΑΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
Παρατηρητής : ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Στάδιο : ΜΑΚΑΡΕΙΟ
Διαιτητής : ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΘΕΟΔΟΤΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΒΡΑΑΜ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
Παρατηρητής : ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΥΠΡΟΣ

Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Α΄Κατηγορίας
Κυριακή 13/01/2013 11:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο : ΜΑΚΑΡΕΙΟ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΤΙΜΟΘΕΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
Παρατηρητής : ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ


Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Α΄Κατηγορίας
Κυριακή 13/01/2013 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο : ΤΣΙΡΕΙΟ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ (ΑΠΟΛΛΩΝ)
Διαιτητής : ΦΕΛΛΑ ΟΡΦΕΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΙΑΚΩΒΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΜΕΤΑΞΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
Παρατηρητής : ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Στάδιο : ΜΕΝΕΟΥ (ΒΟΗΘ. Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ)
Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΑΒΒΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Παρατηρητής : ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Πρωτάθλημα - Β' Κατηγορίας
Σάββατο 12/01/2013 14:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ vs ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Διαιτητής : ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΙΚΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΝΔΡΕΟΥ K. ΑΝΔΡΕΑΣ
Παρατηρητής : ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ vs ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΥΚΛΙΩΝ
Διαιτητής : ΤΟΚΚΑΡΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΠΑΝΟΣ Γ. ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΟΣ
Παρατηρητής : ΚΑΠΙΤΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ vs ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
Στάδιο : ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Διαιτητής : ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΕΛΕΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΠΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
Παρατηρητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Στάδιο : ΤΣΙΡΕΙΟ
Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΘΗΝΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΝΑΓΗ ΑΝΤΩΝΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΒΑΚΗΣ
Παρατηρητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

Πρωτάθλημα - Β' Κατηγορίας
Σάββατο 12/01/2013 14:30
ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ vs ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ
Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΗΜΗΣ
Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ ΟΜΗΡΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΕΥΑΓΟΡΟΥ ΕΥΑΓΟΡΑΣ
Παρατηρητής : ΑΥΓΟΥΣΤΗ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ vs ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητής : ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΚΑΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
Παρατηρητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ vs ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ (ΔΑΛΙ)
Διαιτητής : ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
Παρατηρητής : ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Β' Κατηγορίας
Σάββατο 12/01/2013 11:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ vs ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Διαιτητής : ΘΕΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΚΟΥΜΟΥΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΣΗΦ

Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Β' Κατηγορίας
Σάββατο 12/01/2013 11:30
ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ vs ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΥΚΛΙΩΝ
Διαιτητής : ΚΝΕΚΝΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΕΛΛΗΝΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ vs ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
Στάδιο : ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΤΟΥΜΑΖΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ


Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Β' Κατηγορίας
Σάββατο 12/01/2013 11:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Διαιτητής : ΑΓΑΜΕΜΝΟΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ vs ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ
Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΗΜΗΣ
Διαιτητής : ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΓΙΑΛΛΟΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ vs ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητής : ΠΟΛΥΒΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ vs ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ (ΔΑΛΙ)
Διαιτητής : ΠΑΠΟΥΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΟΥΛΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΙΕΡΗ ΧΡΙΣΤΟΣ

Πρωτάθλημα - Γ' Κατηγορίας
Σάββατο 12/01/2013 14:30
ΑΔΩΝΗΣ ΔΑΛΙΟΥ vs ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ
Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΒΙΚΤΩΡΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΞΕΝΙΑ
Παρατηρητής : ΚΑΙΛΗΣ ΠΑΝΙΚΟΣ

ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ vs ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Στάδιο : ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ, ΛΑΡΝΑΚΑ
Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΒΟΥΡΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΦΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Παρατηρητής : ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ





Πρωτάθλημα - Γ' Κατηγορίας
Σάββατο 12/01/2013 14:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Διαιτητής : ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΡΤΗΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Παρατηρητής : ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ vs ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Διαιτητής : ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ
Παρατηρητής : ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ vs ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Διαιτητής : ΣΠΑΝΟΣ Χ. ΧΡΙΣΤΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΑΡΙΝΟΣ
Παρατηρητής : ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΒΡΑΧΙΜΗΣ

ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ vs ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Διαιτητής : ΚΩΣΤΑ ΡΟΒΕΡΤΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΛΟΪΖΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΤΡΑΪΦΟΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Παρατηρητής : ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ vs Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητής : ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤ. ΝΙΚΟΛΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΑΒΒΑ ΓΙΩΡΓΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Παρατηρητής : ΠΑΠΑΒΑΡΝΑΒΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Γ' Κατηγορίας
Σάββατο 12/01/2013 11:30
ΑΔΩΝΗΣ ΔΑΛΙΟΥ vs ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ
Διαιτητής : ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ



Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Γ' Κατηγορίας
Σάββατο 12/01/2013 11:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ vs ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Στάδιο : ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ, ΛΑΡΝΑΚΑ (ΒΟΗΘ.)
Διαιτητής : ΚΑΜΗΛΑΡΗ ΒΑΣΙΛΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΑΪΤΤΗ ΑΝΤΡΟΥΛΛΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ vs ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Διαιτητής : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΑΡΚΟΥΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ vs ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ
Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Διαιτητής : ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ ΣΙΜΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡ. ΝΙΚΟΛΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ vs ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Διαιτητής : ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ vs Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητής : ΒΙΟΛΑΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΡΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Πρωτάθλημα - Δ' Κατηγορίας
Σάββατο 12/01/2013 14:30
Ε.Ν.ΘΟΙ ΚΑΤΩ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ vs ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΑΙΜΙΛΙΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΜΑΡΙΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΟΖΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Παρατηρητής : ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
Πρωτάθλημα - Δ' Κατηγορίας
Σάββατο 12/01/2013 14:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ vs ΚΙΣΣΟΣ FC
Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΚΚΟΥ
Διαιτητής : ΚΑΣΙΟΥΛΗΣ ΡΕΝΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΟΧΟΥΖΟΥΡΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΩΡΟΣ
Παρατηρητής : ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ&ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ vs Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ
Διαιτητής : ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΔΑΜΟΥ ΑΔΑΜΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Παρατηρητής : ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ vs ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Διαιτητής : ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΥΓΟΥΣΤΗ ΣΤΑΥΡΟΣ
Παρατηρητής : ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΤΑΚΗΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ vs ΔΥΝΑΜΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητής : ΦΥΛΑΚΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΗΣ
Παρατηρητής : ΛΑΠΕΡΤΑΣ ΟΜΗΡΟΣ

Πρωτάθλημα - Δ' Κατηγορίας
Κυριακή 13/01/2013 14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ vs ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
Διαιτητής : ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΞΥΝΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
Παρατηρητής : ΠΑΝΑΓΗ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ vs Ε.Ν. ΥΨΩΝΑ
Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ ΑΚΑΚΙΟΥ
Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΥ Ν. ΧΡΙΣΤΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ ΔΩΡΑ
Παρατηρητής : ΑΡΓΥΡΟΥ ΒΑΣΟΣ


ELITE Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 13 - 2012 - 2013
Σάββατο 12/01/2013 09:00
ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ vs ΑΠΟΕΛ
Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Διαιτητής : ΚΥΡΙΑΚΟΥ Β. ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΡΟΣΩΤΣΑΝΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1 vs ΑΕΛ Λεμεσού 2
Στάδιο : ΚΕΛΙΑ ΛΑΡΝΑΚΟΣ (ΒΟΗΘ. ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ)
Διαιτητής : ΚΟΓΚΟΡΟΖΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ε. ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ vs ΕΘΝΙΚΟΣ Λατσιών
Στάδιο : ΜΑΚΑΡΕΙΟ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΙΣΑΑΚ ΑΝΤΡΕΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΑΠΟΕΛ 1
Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητής : ΠΑΝΑΓΗ Β. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ vs ΑΓ. ΝΑΠΑ
Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΗΜΗΣ
Διαιτητής : ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΤΑΣΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΒΟΥ ΕΠΙΦΑΝΙΟΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας 1 vs ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΦΟΣ 1
Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Διαιτητής : ΑΡΓΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Μ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Λ/ΣΙΑ)
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

PREMIER Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 13 - 2012 - 2013
Σάββατο 12/01/2013 09:00
ΑΡΗΣ Λεμεσού vs Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Διαιτητής : ΚΟΥΛΟΥΝΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΓΙΑΣΟΥΜΗ ΜΙΧΑΛΗΣ


PREMIER Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 13 - 2012 - 2013
Σάββατο 12/01/2013 09:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ vs ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΦΟΣ 2
Στάδιο : ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΔΑΜΟΥ ΑΔΑΜΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΣΠΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ&ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ vs ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας
Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΡΙΣΤΙΑΝ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΑΒΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

PREMIER Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 13 - 2012 - 2013
Σάββατο 12/01/2013 11:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2 vs ΑΠΟΕΛ 2
Στάδιο : ΚΕΛΙΑ ΛΑΡΝΑΚΟΣ (ΒΟΗΘ. ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ)
Διαιτητής : ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΟΓΚΟΡΟΖΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ε. ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ELITE Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 15 - 2012 - 2013
Κυριακή 13/01/2013 09:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ vs ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο : ΚΕΛΙΑ ΛΑΡΝΑΚΟΣ (ΒΟΗΘ. ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ)
Διαιτητής : ΞΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΠΟΥΝΗΣ ΠΙΕΡΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ vs ΑΕΛ Λεμεσού
Στάδιο : ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΡΤΗΛΑΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ vs ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας
Στάδιο : ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΔΗΜΟΥ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Διαιτητής : ΤΟΥΜΑΖΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ)
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ vs ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΦΟΣ
Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΗΜΗΣ
Διαιτητής : ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΣΕΡΓΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΜΑΚΑΡΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ELITE Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 15 - 2012 - 2013
Κυριακή 13/01/2013 09:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας vs ΑΠΟΕΛ 1
Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
Διαιτητής : ΣΟΒΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΝΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

PREMIER Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 15 - 2012 - 2013
Κυριακή 13/01/2013 09:00
ΑΔΩΝΗΣ ΔΑΛΙΟΥ vs ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ
Διαιτητής : ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΑΠΟΕΛ 2 vs Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Στάδιο : ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ
Διαιτητής : ΒΙΚΤΩΡΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΚΟΥΜΟΥΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΥΣΗΣ

ΑΡΗΣ Λεμεσού vs ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Διαιτητής : ΖΑΡΤΗΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΑΤΣΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΣΗΦ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Διαιτητής : ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΡΟΒΕΡΤΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΟΥΡΠΟΥΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΚΟΥΡΣΙΩΤΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ

ELITE Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17 - 2012 - 2013
Κυριακή 13/01/2013 11:00
ΑΓ. ΝΑΠΑ vs Ε.Ν. ΥΨΩΝΑ
Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΣΤΑΣ (ΦΡΕΝΑΡΟΣ)
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΒΟΣΚΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΑΕΛ Λεμεσού 1 vs ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Διαιτητής : ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΘΕΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΝΑΓΗ Β. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ELITE Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17 - 2012 - 2013
Κυριακή 13/01/2013 11:00
ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ vs ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΤΟΦΗ ΠΑΥΛΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1 vs ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου
Στάδιο : ΤΣΙΡΕΙΟ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής : ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΓΑΜΕΜΝΟΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΤΑΣΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας vs ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΦΟΣ
Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΜΑΡΙΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΦΩΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας vs ΑΠΟΕΛ 1
Στάδιο : ΜΑΚΑΡΕΙΟ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής : ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

PREMIER Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17 - 2012 - 2013
Κυριακή 13/01/2013 11:00
ΑΔΩΝΗΣ ΔΑΛΙΟΥ vs ΑΠΟΕΛ 2
Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ
Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΩΡΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΛΑΜΠΡΟΥ Π. ΛΑΜΠΡΟΣ (Λ/ΣΙΑ)
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΡΓΥΡΟΥ Μ. ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΡΗΣ Λεμεσού 1 vs ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ
Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Διαιτητής : ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΟΥΛΟΥΝΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ vs ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
Στάδιο : ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ/ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής : ΚΟΥΣΙΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΜΑΡΙΟΣ


PREMIER Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17 - 2012 - 2013
Κυριακή 13/01/2013 11:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ vs Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Στάδιο : ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής : ΣΤΕΛΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΘΕΟΔΩΡΟΥ Θ. ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (Λ/KA)

ΟΜΟΝΟΙΑ Αραδίππου vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας
Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητής : ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΪΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΜΗΛΑΡΗ ΘΕΡΑΠΩΝ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γυναικών 2012 - 2013
Κυριακή 13/01/2013 11:00
APOLLON LADIES vs ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑ
Στάδιο : ΣΕΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Διαιτητής : ΛΟΪΖΟΥ ΧΑΡΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
Παρατηρητής : ΔΡΟΥΣΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΕΚ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΡΙΩΝ vs ΔΑΦΝΗ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Διαιτητής : ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΑΪΤΤΗ ΑΝΤΡΟΥΛΛΑ
Παρατηρητής : ΜΑΥΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ vs ΑΦΡΟΔΊΤΗ ΠΌΛΗ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Διαιτητής : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΩ
Α' Βοηθός Διαιτητής : ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής : ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
Παρατηρητής : ΜΑΡΟΥΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

   Διαδώστε αυτό το άρθρο

 


Κάντε Like: Newsit.com.cy στο Facebook