What's hot? ΕΪΝΤΕ· ΚΥΠΡΙΑΚΟ· ΕΡΝΤΟΓΑΝ· ΜΠΟΡΙΣ ΤΖΟΝΣΟΝ·

INFO

17.01.2013 | 14:49
Τελευταία ενημέρωση: 17.01.2013 | 14:53

Διαιτητές Πρωταθλημάτων ΚΟΠ

Μέγεθος κειμένου

Επιλογή κατηγορίας

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΚΟΠ ανακοίνωσε τους Διαιτητές, Βοηθούς Διαιτητές και Παρατηρητές των Αγώνων Νέων, Παίδων , Β’, Γ’, Δ’ Κατηγορίας και Γυναικείου ημερομηνίας 19/20.01.2013 που έχουν ως εξής:

Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Α΄Κατηγορίας

Σάββατο 19/01/2013 11:30

ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΚΚΟΥ

Διαιτητής : ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤ. ΝΙΚΟΛΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΒΟΥΡΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΝΑΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

Παρατηρητής : ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΒΡΑΧΙΜΗΣ

Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Α΄Κατηγορίας

Σάββατο 19/01/2013 14:30

Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ vs ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

Στάδιο : Γ.Σ.Ζ. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ (ΑΕΚ)

Διαιτητής : ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ε. ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Παρατηρητής : ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ



ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΦΟΣ vs ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

Στάδιο : AΕΠ ΠΑΦΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΡΟΒΕΡΤΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΚΟΥΡΣΙΩΤΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ

Παρατηρητής : ΔΡΟΥΣΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ



ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ vs ΑΓ. ΝΑΠΑ

Στάδιο : ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΟΛΥΒΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΤΟΥΜΑΖΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

Παρατηρητής : ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ



Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Α΄Κατηγορίας

Κυριακή 20/01/2013 11:30

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ vs ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

Στάδιο : ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΑΒΒΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ

Παρατηρητής : ΜΕΣΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ



Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Α΄Κατηγορίας

Κυριακή 20/01/2013 14:30

ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Διαιτητής : ΒΙΚΤΩΡΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΥΓΟΥΣΤΗ ΣΤΑΥΡΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ

Παρατηρητής : ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ



ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ vs ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

Στάδιο : ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΔΗΜΟΥ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΣΤΑΣ (ΦΡΕΝΑΡΟΣ)

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΙΕΡΟΔΙΑΚΟΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

Παρατηρητής : ΚΑΛΛΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ



Πρωτάθλημα - Β' Κατηγορίας

Σάββατο 19/01/2013 15:00

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

Διαιτητής : ΚΥΡΙΑΚΟΥ Β. ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΡΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ ΝΙΚΗ

Παρατηρητής : ΠΕΚΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ



ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ vs ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ

Διαιτητής : ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΝΙΚΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΝΔΡΕΟΥ K. ΑΝΔΡΕΑΣ

Παρατηρητής : ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ



ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ vs ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Στάδιο : ΜΑΚΑΡΕΙΟ

Διαιτητής : ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΠΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΤΣΙΑΝΑΚΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ

Παρατηρητής : ΧΑΤΖΗΙΩΣΗΦ ΙΩΑΝΝΗΣ



ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ vs ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Διαιτητής : ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΛΟΙΖΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΓΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ

Παρατηρητής : ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΤΑΚΗΣ



Πρωτάθλημα - Β' Κατηγορίας

Σάββατο 19/01/2013 15:00

ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ vs ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ

Στάδιο : ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ

Διαιτητής : ΚΑΡΑΒΕΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ ΟΜΗΡΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΑΒΒΑ ΓΙΩΡΓΟΣ

Παρατηρητής : ΞΑΝΘΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ



ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ vs ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ

Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΥ Ν. ΧΡΙΣΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΡΟΣΩΤΣΑΝΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Παρατηρητής : ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ



ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ vs ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"

Διαιτητής : ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΣΤΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΟΧΟΥΖΟΥΡΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Παρατηρητής : ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ



Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Β' Κατηγορίας

Σάββατο 19/01/2013 12:00

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

Διαιτητής : ΚΩΣΤΑ ΡΟΒΕΡΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΛΟΪΖΟΥ ΧΑΡΑ



ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ vs ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ

Διαιτητής : ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΜΑΚΑΡΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ



ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ vs ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Στάδιο : ΜΑΚΑΡΕΙΟ

Διαιτητής : ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΕΥΑΓΟΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΝΑΓΗ Α. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ



Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Β' Κατηγορίας

Σάββατο 19/01/2013 12:00

ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ vs ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Διαιτητής : ΠΑΠΟΥΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΙΕΡΗ ΧΡΙΣΤΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ


ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ vs ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ

Στάδιο : ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ

Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΤΟΦΗ ΠΑΥΛΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΪΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ



ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ vs ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ

Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΜΑΣΙΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ



ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ vs ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"

Διαιτητής : ΣΟΒΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΟΥΛΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ



Πρωτάθλημα - Γ' Κατηγορίας

Σάββατο 19/01/2013 15:00

ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ vs ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ "ΑΧΥΡΩΝΑΣ"

Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π. ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΤΡΑΪΦΟΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Παρατηρητής : ΠΛΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ



ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ vs ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Διαιτητής : ΤΟΚΚΑΡΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΑΡΙΝΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΦΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Παρατηρητής : ΛΟΙΖΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ



Πρωτάθλημα - Γ' Κατηγορίας

Σάββατο 19/01/2013 15:00

Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ vs ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

Διαιτητής : ΛΟΓΚΡΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

Παρατηρητής : ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ



ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ vs ΑΔΩΝΗΣ ΔΑΛΙΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΙΟΥ

Διαιτητής : ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΝΕΚΝΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ

Παρατηρητής : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ



ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ

Διαιτητής : ΜΑΝΩΛΗ ΣΤΑΘΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΝΑΓΗ ΑΝΤΩΝΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΔΑΜΟΥ ΑΔΑΜΟΣ

Παρατηρητής : ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ



Πρωτάθλημα - Γ' Κατηγορίας

Κυριακή 20/01/2013 15:00

ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ

Στάδιο : ΜΑΚΑΡΕΙΟ

Διαιτητής : ΦΕΛΛΑ ΟΡΦΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΤΙΓΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΜΕΤΑΞΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Παρατηρητής : ΑΡΓΥΡΟΥ ΒΑΣΟΣ



ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ vs ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Στάδιο : "ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Παρατηρητής : ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ



Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Γ' Κατηγορίας

Σάββατο 19/01/2013 12:00

ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ vs ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ "ΑΧΥΡΩΝΑΣ"

Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΣΤΑΣ (ΦΡΕΝΑΡΟΣ)



Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Γ' Κατηγορίας

Σάββατο 19/01/2013 12:00

ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ vs ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΕΛΛΗΝΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ



Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ vs ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

Διαιτητής : ΚΟΓΚΟΡΟΖΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΜΗΛΑΡΗ ΒΑΣΙΛΗΣ



ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ vs ΑΔΩΝΗΣ ΔΑΛΙΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΙΟΥ

Διαιτητής : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΠΟΥΝΗΣ ΠΙΕΡΟΣ



ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ

Διαιτητής : ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ



Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Γ' Κατηγορίας

Κυριακή 20/01/2013 12:00

ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ

Στάδιο : ΜΑΚΑΡΕΙΟ

Διαιτητής : ΑΒΡΑΑΜ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΡΓΥΡΟΥ Μ. ΑΝΔΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΡΓΥΡΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ



ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ vs ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Στάδιο : "ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

Διαιτητής : ΒΟΣΚΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΡΤΗΛΑΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ)



Πρωτάθλημα - Δ' Κατηγορίας

Σάββατο 19/01/2013 15:00

ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ vs ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΟΥ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

Διαιτητής : ΣΥΜΕΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Παρατηρητής : ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ



ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ vs ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΥΛΑΣ

Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΟΖΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Παρατηρητής : ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ



Ε.Ν. ΥΨΩΝΑ vs ΚΩΝ/ΝΟΣ&ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ

Στάδιο : ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ (ΑΠΕΥ) ΥΨΩΝΑ

Διαιτητής : ΘΕΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΙΑΚΩΒΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΒΙΟΛΑΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

Παρατηρητής : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ



ΚΙΣΣΟΣ FC vs ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ

Διαιτητής : ΚΑΤΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΞΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΓΙΑΛΛΟΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Παρατηρητής : ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΥΠΡΟΣ



Πρωτάθλημα - Δ' Κατηγορίας

Κυριακή 20/01/2013 15:00

ΔΥΝΑΜΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ vs ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ

Διαιτητής : ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΤΕΛΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Παρατηρητής : ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΛΑΚΗΣ



ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ vs Ε.Ν.ΘΟΙ ΚΑΤΩ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ

Διαιτητής : ΤΣΟΥΚΚΑΣ ΑΒΡΑΑΜ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΠΟΥΝΗΣ ΠΙΕΡΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ

Παρατηρητής : ΛΟΪΖΟΥ ΛΟΪΖΟΣ



Πρωτάθλημα - Δ' Κατηγορίας

Κυριακή 20/01/2013 15:00

Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 vs ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ

Διαιτητής : ΞΥΝΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΕΥΑΓΟΡΟΥ ΕΥΑΓΟΡΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

Παρατηρητής : ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ



ELITE Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 13 - 2012 - 2013

Σάββατο 19/01/2013 09:00

ΑΓ. ΝΑΠΑ vs ΑΕΛ Λεμεσού 2

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΜΑΣΙΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ



ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΦΟΣ 1 vs ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

Στάδιο : AΕΠ ΠΑΦΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΡΟΒΕΡΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΚΟΥΡΣΙΩΤΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ



ΑΠΟΕΛ 1 vs ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας 1

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΚΚΟΥ

Διαιτητής : ΦΥΛΑΚΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ ΣΙΜΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΟΥΡΡΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ



ΑΠΟΕΛ vs ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1

Στάδιο : ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ

Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΑ



ΕΘΝΙΚΟΣ Λατσιών vs ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΩΡΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ



ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ vs ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΗΜΗΣ

Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΑΒΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ



PREMIER Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 13 - 2012 - 2013

Σάββατο 19/01/2013 09:00

Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1 vs ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΦΟΣ 2

Στάδιο : Γ.Σ.Ζ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΠΙΕΡΗ ΧΡΙΣΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΠΟΥΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ



ΑΠΟΕΛ 2 vs ΚΩΝ/ΝΟΣ&ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΑ PASCAL

Διαιτητής : ΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΟΥΣΙΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΝΤΡΕΑΣ



ΑΡΗΣ Λεμεσού vs ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Διαιτητής : ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΣΗΦ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΣΠΡΟΓΕΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ



ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ

Διαιτητής : ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ



ELITE Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 15 - 2012 - 2013

Κυριακή 20/01/2013 09:00

ΑΕΛ Λεμεσού vs ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΦΟΣ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑΣ

Διαιτητής : ΠΑΝΑΓΗ Β. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΚΟΥΜΟΥΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΟΥΛΟΥΝΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ



ΑΠΟΕΛ 1 vs ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΚΚΟΥ

Διαιτητής : ΣΠΑΝΟΣ Χ. ΧΡΙΣΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΛΑΜΠΡΟΥ Π. ΛΑΜΠΡΟΣ (Λ/ΣΙΑ)



ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Διαιτητής : ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ





ELITE Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 15 - 2012 - 2013

Κυριακή 20/01/2013 09:00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ vs ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

Στάδιο : ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΘΕΟΔΩΡΟΥ Θ. ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (Λ/KA)

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΜΗΛΑΡΗ ΘΕΡΑΠΩΝ



ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας vs ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Διαιτητής : ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΦΩΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ



PREMIER Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 15 - 2012 - 2013

Κυριακή 20/01/2013 09:00

Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ vs ΑΔΩΝΗΣ ΔΑΛΙΟΥ

Στάδιο : Γ.Σ.Ζ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΣΑΪΤΤΗ ΑΝΤΡΟΥΛΛΑ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ



ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΑΡΗΣ Λεμεσού

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ

Διαιτητής : ΚΝΕΚΝΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ



ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ vs ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

Στάδιο : ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ/ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΤΙΜΟΘΕΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ



ΠΑΕΕΚ Κερύνειας vs ΑΠΟΕΛ 2

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΜΑΡΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΕΤΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ



ELITE Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17 - 2012 - 2013

Κυριακή 20/01/2013 11:00

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΦΟΣ vs ΑΕΛ Λεμεσού 1

Στάδιο : AΕΠ ΠΑΦΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΡΟΒΕΡΤΟΣ

ELITE Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17 - 2012 - 2013

Κυριακή 20/01/2013 11:00

ΑΠΟΕΛ 1 vs ΑΓ. ΝΑΠΑ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΚΚΟΥ

Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΑΙΜΙΛΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ



Ε.Ν. ΥΨΩΝΑ vs ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

Στάδιο : ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ (ΑΠΕΥ) ΥΨΩΝΑ

Διαιτητής : ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΛΟΪΖΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΤΑΣΟΣ



ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ vs ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας

Στάδιο : ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΔΗΜΟΥ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

Διαιτητής : ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ



ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου vs ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

Στάδιο : ΜΕΝΕΟΥ (ΒΟΗΘ. Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ)

Διαιτητής : ΞΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΑΡΚΟΥΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ



ELITE Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17 - 2012 - 2013

Κυριακή 20/01/2013 12:00

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1 vs ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας

Στάδιο : ΤΣΙΡΕΙΟ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΑΓΑΜΕΜΝΟΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΡΤΗΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΞΕΝΙΑ



PREMIER Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17 - 2012 - 2013

Κυριακή 20/01/2013 10:00

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 vs ΑΡΗΣ Λεμεσού 1

Στάδιο : ΤΣΙΡΕΙΟ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΒΙΟΛΑΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΡΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΒΟΥ ΕΠΙΦΑΝΙΟΣ



PREMIER Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17 - 2012 - 2013

Κυριακή 20/01/2013 11:00

ΑΔΩΝΗΣ ΔΑΛΙΟΥ vs ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ

Διαιτητής : ΑΡΓΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΟΔΥΣΣΕΩΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡ. ΝΙΚΟΛΑΣ



ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ vs ΟΜΟΝΟΙΑ Αραδίππου

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΥΚΛΙΩΝ

Διαιτητής : ΠΟΥΡΠΟΥΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΕΛΛΗΝΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ



ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

Στάδιο : ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΣΠΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΤΟΦΗ ΠΑΥΛΟΣ



ΑΠΟΕΛ 2 vs Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

Στάδιο : ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ

Διαιτητής : ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΣΕΡΓΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ



Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γυναικών 2012 - 2013

Κυριακή 20/01/2013 11:00

Α.Ε.ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ vs ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ

Στάδιο : ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

Διαιτητής : ΜΑΣΙΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

Παρατηρητής : ΣΠΕΤΣΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ



ΑΦΡΟΔΊΤΗ ΠΌΛΗ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ vs ΑΕΚ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΡΙΩΝ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Διαιτητής : ΛΟΪΖΟΥ ΧΑΡΑ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ

Παρατηρητής : ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ











Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γυναικών 2012 - 2013

Κυριακή 20/01/2013 11:00

ΔΑΦΝΗ ΤΡΟΥΛΛΩΝ vs ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΥΛΑΣ

Διαιτητής : ΗΛΙΑ ΗΛΙΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΜΗΛΑΡΗ ΒΑΣΙΛΗΣ

Παρατηρητής : ΧΑΤΖΗΧΑΜΠΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ



ΛΗΔΡΑ-ΠΑΕΕΚ vs APOLLON LADIES

Στάδιο : ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

Διαιτητής : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΩ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΜΑΡΙΑ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ ΔΩΡΑ

Παρατηρητής : ΣΑΒΒΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

   Διαδώστε αυτό το άρθρο

 


Κάντε Like: Newsit.com.cy στο Facebook