What's hot? ΕΪΝΤΕ· ΚΥΠΡΙΑΚΟ· ΕΡΝΤΟΓΑΝ· ΜΠΟΡΙΣ ΤΖΟΝΣΟΝ·

INFO

24.01.2013 | 14:11
Τελευταία ενημέρωση: 24.01.2013 | 14:25

Διαιτητές Πρωταθλημάτων της ΚΟΠ

Μέγεθος κειμένου

Επιλογή κατηγορίας

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΚΟΠ ανακοίνωσε τους Διαιτητές, Βοηθούς Διαιτητές και Παρατηρητές των Αγώνων Νέων, Παίδων , Β’, Γ’, Δ’ Κατηγορίας και Γυναικείου ημερομηνίας 26/27.01.2013 που έχουν ως εξής:

Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Α΄Κατηγορίας

Σάββατο 26/01/2013 11:30

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤ
ΟΥ

Στάδιο : ΜΑΚΑΡΕΙΟ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΦΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Παρατηρητής : ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ


Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Α΄Κατηγορίας

Σάββατο 26/01/2013 14:30

ΑΓ. ΝΑΠΑ vs Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ


Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΜΑΣΙΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ

Παρατηρητής : ΣΑΒΒΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ


ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

Στάδιο : ΤΣΙΡΕΙΟ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ (ΑΠΟΛΛΩΝ)

Διαιτητής : ΘΕΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ

Παρατηρητής : ΠΑΝΑΓΗ ΛΕΥΤΕΡΗΣ


ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ vs ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΦΟΣ

Στάδιο : ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΠΟΥΝΗΣ ΠΙΕΡΟΣ

Παρατηρητής : ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ


Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Α΄Κατηγορίας

Κυριακή 27/01/2013 14:30

ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ vs ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ


Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ

Διαιτητής : ΣΑΒΒΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ

Παρατηρητής : ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ


Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Α΄Κατηγορίας

Κυριακή 27/01/2013 14:30

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ vs ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ


Στάδιο : ΜΕΝΕΟΥ (ΒΟΗΘ. Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ)

Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΜΗΛΑΡΗ ΒΑΣΙΛΗΣ

Παρατηρητής : ΜΕΣΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ



ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Στάδιο : ΜΑΚΑΡΕΙΟ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΑΙΜΙΛΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΟΥΛΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

Παρατηρητής : ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΒΡΑΧΙΜΗΣ



Πρωτάθλημα - Β' Κατηγορίας

Σάββατο 26/01/2013 15:00

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ vs ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ


Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

Παρατηρητής : ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΤΑΚΗΣ


ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ vs ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

Στάδιο : ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

Διαιτητής : ΚΑΣΙΟΥΛΗΣ ΡΕΝΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΒΑΚΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Παρατηρητής : ΚΑΠΙΤΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ



ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ vs ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ


Στάδιο : ΜΑΚΑΡΕΙΟ

Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΓΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

Παρατηρητής : ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΘΙΜΟΣ



ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ vs ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΗΜΗΣ

Διαιτητής : ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΙΚΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΝΑΓΗ ΑΝΤΩΝΗΣ

Παρατηρητής : ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


Πρωτάθλημα - Β' Κατηγορίας

Σάββατο 26/01/2013 15:00

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ vs ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ


Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Διαιτητής : ΜΑΝΩΛΗ ΣΤΑΘΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΤΙΓΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ ΝΙΚΗ

Παρατηρητής : ΧΑΤΖΗΙΩΣΗΦ ΙΩΑΝΝΗΣ


ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ vs ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ (ΔΑΛΙ)

Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΝΙΚΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΚΑΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Παρατηρητής : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΟΣ


Πρωτάθλημα - Β' Κατηγορίας

Κυριακή 27/01/2013 14:30

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑ
Σ

Στάδιο : ΤΣΙΡΕΙΟ

Διαιτητής : ΤΣΟΥΚΚΑΣ ΑΒΡΑΑΜ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΕΥΑΓΟΡΟΥ ΕΥΑΓΟΡΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΡΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4ος Διαιτητής : ΚΥΡΙΑΚΟΥ Β. ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Παρατηρητής : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ


Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Β' Κατηγορίας

Σάββατο 26/01/2013 12:00

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ vs ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ


Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

Διαιτητής : ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΕΤΑΞΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΗΣ



ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ vs ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

Στάδιο : ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΡΤΗΛΑΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ


ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ vs ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

Στάδιο : ΜΑΚΑΡΕΙΟ

Διαιτητής : ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΝΑΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ


Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Β' Κατηγορίας

Σάββατο 26/01/2013 12:00

ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ vs ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΗΜΗΣ

Διαιτητής : ΛΟΓΚΡΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΙΑΚΩΒΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΣΗΦ


ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ vs ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Διαιτητής : ΠΑΠΟΥΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΩΡΟΣ


ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ vs ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ (ΔΑΛΙ)

Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΣΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ


Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Β' Κατηγορίας

Κυριακή 27/01/2013 11:30

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ


Στάδιο : ΤΣΙΡΕΙΟ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ (ΑΡΗΣ)

Διαιτητής : ΑΓΑΜΕΜΝΟΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΣΗΦ


Πρωτάθλημα - Γ' Κατηγορίας

Σάββατο 26/01/2013 15:00

ΑΔΩΝΗΣ ΔΑΛΙΟΥ vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ


Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ

Διαιτητής : ΣΟΒΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΑΡΙΝΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΜΑΡΙΟΣ

Παρατηρητής : ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ


ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ vs ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

Στάδιο : ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ, ΛΑΡΝΑΚΑ

Διαιτητής : ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΡΤΗΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Παρατηρητής : ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ


Πρωτάθλημα - Γ' Κατηγορίας

Σάββατο 26/01/2013 15:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ


Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ

Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΘΗΝΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΒΟΥΡΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

Παρατηρητής : ΚΑΙΛΗΣ ΠΑΝΙΚΟΣ


ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ vs ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000


Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ "ΑΧΥΡΩΝΑΣ"

Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

Παρατηρητής : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ


ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ vs ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

Διαιτητής : ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΥΓΟΥΣΤΗ ΣΤΑΥΡΟΣ

Παρατηρητής : ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ


ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ vs Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ

Διαιτητής : ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΟΥΡΠΟΥΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Παρατηρητής : ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ


ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ vs ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Διαιτητής : ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤ. ΝΙΚΟΛΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΟΧΟΥΖΟΥΡΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Παρατηρητής : ΠΑΦΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ


Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Γ' Κατηγορίας

Σάββατο 26/01/2013 12:00

ΑΔΩΝΗΣ ΔΑΛΙΟΥ vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ


Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ

Διαιτητής : ΞΥΝΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΝΤΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΑΣ


Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Γ' Κατηγορίας

Σάββατο 26/01/2013 12:00

ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ vs ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ


Στάδιο : ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ, ΛΑΡΝΑΚΑ (ΒΟΗΘ.)

Διαιτητής : ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΟΓΚΟΡΟΖΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ


Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ

Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΕΛΛΗΝΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ


ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ vs ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ "ΑΧΥΡΩΝΑΣ"

Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΟΛΥΒΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΜΗΛΑΡΗ ΘΕΡΑΠΩΝ


ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ vs ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ


Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

Διαιτητής : ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΣΠΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΞΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ


ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ vs Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ


Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΖΑΒΟΥ ΕΠΙΦΑΝΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΓΙΑΣΟΥΜΗ ΜΙΧΑΛΗΣ


ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ vs ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Διαιτητής : ΒΙΟΛΑΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΣΠΡΟΓΕΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ


Πρωτάθλημα - Δ' Κατηγορίας

Σάββατο 26/01/2013 15:00

Ε.Ν.ΘΟΙ ΚΑΤΩ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ vs Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 200
6

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΤΙΜΟΘΕΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΤΡΑΪΦΟΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Παρατηρητής : ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ


Πρωτάθλημα - Δ' Κατηγορίας

Σάββατο 26/01/2013 15:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ vs ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ


Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΚΚΟΥ

Διαιτητής : ΣΠΑΝΟΣ Χ. ΧΡΙΣΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΟΔΥΣΣΕΩΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

Παρατηρητής : ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ


ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ vs ΚΩΝ/ΝΟΣ&ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

Διαιτητής : ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΤΟΥΜΑΖΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΣΤΑΣ (ΦΡΕΝΑΡΟΣ)

Παρατηρητής : ΑΥΓΟΥΣΤΗ ΜΙΧΑΛΗΣ


ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ vs ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Διαιτητής : ΒΙΚΤΩΡΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΛΟΪΖΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΞΕΝΙΑ

Παρατηρητής : ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ


Πρωτάθλημα - Δ' Κατηγορίας

Κυριακή 27/01/2013 15:00

ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ vs ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ


Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ

Διαιτητής : ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΡΟΣΩΤΣΑΝΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Παρατηρητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ


ΔΥΝΑΜΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ vs Ε.Ν. ΥΨΩΝΑ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ

Διαιτητής : ΚΩΣΤΑ ΡΟΒΕΡΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΝΕΚΝΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ

Παρατηρητής : ΚΟΣΜΑ ΤΡΥΦΩΝ


ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ vs ΚΙΣΣΟΣ FC

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ ΑΚΑΚΙΟΥ

Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΕΥΑΓΟΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

Παρατηρητής : ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ


ELITE Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 13

Σάββατο 26/01/2013 09:00

ΑΕΛ Λεμεσού 2 vs ΑΠΟΕΛ


Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Διαιτητής : ΓΙΑΛΛΟΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΑΒΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ


ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ vs ΑΠΟΕΛ 1

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ

Διαιτητής : ΚΑΪΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΜΗΛΑΡΗ ΒΑΣΙΛΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΤΟΦΗ ΠΑΥΛΟΣ


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1 vs ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΦΟΣ 1

Στάδιο : ΚΕΛΙΑ ΛΑΡΝΑΚΟΣ (ΒΟΗΘ. ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ)

Διαιτητής : ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΘΕΟΔΩΡΟΥ Θ. ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (Λ/KA)

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΜΑΡΚΟΥΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ vs ΑΓ. ΝΑΠΑ

Στάδιο : ΜΑΚΑΡΕΙΟ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΚΟΖΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ ΔΩΡΑ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ


ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Διαιτητής : ΖΑΡΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΣΕΡΓΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΥΣΗΣ


ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας 1 vs ΕΘΝΙΚΟΣ Λατσιών

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Διαιτητής : ΠΙΕΡΗ ΧΡΙΣΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΙΣΑΑΚ ΑΝΤΡΕΑΣ


PREMIER Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 13

Σάββατο 26/01/2013 09:00

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΦΟΣ 2 vs ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας


Στάδιο : AΕΠ ΠΑΦΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΡΟΒΕΡΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ


PREMIER Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 13

Σάββατο 26/01/2013 09:00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ vs ΑΠΟΕΛ 2


Στάδιο : ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ ΟΜΗΡΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ


ΚΩΝ/ΝΟΣ&ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ vs ΑΡΗΣ Λεμεσού

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ

Διαιτητής : ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΚΟΥΜΟΥΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΡΙΣΤΙΑΝ


PREMIER Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 13

Σάββατο 26/01/2013 11:00

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2 vs Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1


Στάδιο : ΚΕΛΙΑ ΛΑΡΝΑΚΟΣ (ΒΟΗΘ. ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ)

Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΝΤΗ ΑΝΤΡΕΑΣ


ELITE Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 15

Κυριακή 27/01/2013 09:00

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΦΟΣ vs ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ


Στάδιο : AΕΠ ΠΑΦΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΚΟΥΡΣΙΩΤΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ vs ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας

Στάδιο : ΚΕΛΙΑ ΛΑΡΝΑΚΟΣ (ΒΟΗΘ. ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ)

Διαιτητής : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΪΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΘΕΟΔΩΡΟΥ Θ. ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (Λ/KA)


ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ vs ΑΕΛ Λεμεσού

Στάδιο : ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΔΗΜΟΥ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

Διαιτητής : ΑΔΑΜΟΥ ΑΔΑΜΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΒΟΣΚΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΡΤΗΛΑ ΧΡΙΣΤΟΣ


ELITE Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 15

Κυριακή 27/01/2013 09:00

ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ vs ΑΠΟΕΛ 1


Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΗΜΗΣ

Διαιτητής : ΠΑΝΑΓΗ Β. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΣΠΡΟΓΕΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Διαιτητής : ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ ΣΙΜΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΥΜΕΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΟΥΣΙΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


PREMIER Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 15

Κυριακή 27/01/2013 09:00

ΑΔΩΝΗΣ ΔΑΛΙΟΥ vs ΠΑΕΕΚ Κερύνειας


Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ

Διαιτητής : ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡ. ΝΙΚΟΛΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ vs Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ

Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΣΠΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ


ΑΠΟΕΛ 2 vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ

Στάδιο : ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ

Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΜΑΚΑΡΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


ΑΡΗΣ Λεμεσού vs ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Διαιτητής : ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΓΙΑΛΛΟΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΓΙΑΣΟΥΜΗ ΜΙΧΑΛΗΣ


ELITE Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 1

Κυριακή 27/01/2013 11:00

ΑΓ. ΝΑΠΑ vs ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ


Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΣΤΑΣ (ΦΡΕΝΑΡΟΣ)

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΤΟΥΜΑΖΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΑΕΛ Λεμεσού 1 vs ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

Διαιτητής : ΦΕΛΛΑ ΟΡΦΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΟΥΛΟΥΝΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΙΑΚΩΒΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ


ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ vs ΑΠΟΕΛ 1

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ

Διαιτητής : ΚΑΤΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΠΟΥΝΗΣ ΠΙΕΡΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ vs Ε.Ν. ΥΨΩΝΑ

Στάδιο : ΚΕΛΙΑ ΛΑΡΝΑΚΟΣ (ΒΟΗΘ. ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ)

Διαιτητής : ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΑΒΒΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας vs ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Διαιτητής : ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΕΤΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ I. ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (Λ/ΣΙΑ)


ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας vs ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΦΟΣ

Στάδιο : ΜΑΚΑΡΕΙΟ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΑΡΓΥΡΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΟΥΡΡΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΒΡΑΑΜ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ


PREMIER Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17

Κυριακή 27/01/2013 09:30

ΑΡΗΣ Λεμεσού 1 vs ΑΔΩΝΗΣ ΔΑΛΙΟΥ


Στάδιο : ΤΣΙΡΕΙΟ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΚΟΥΜΟΥΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ



PREMIER Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17

Κυριακή 27/01/2013 11:00

Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας


Στάδιο : Γ.Σ.Ζ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ε. ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΤΟΦΗ ΠΑΥΛΟΣ


ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ vs ΑΠΟΕΛ 2

Στάδιο : ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ/ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΛΑΜΠΡΟΥ Π. ΛΑΜΠΡΟΣ (Λ/ΣΙΑ)

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ ΑΝΔΡΕΑΣ


ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ vs ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ

Στάδιο : ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ)

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΟΜΟΝΟΙΑ Αραδίππου vs ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Διαιτητής : ΣΤΕΛΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΑΪΤΤΗ ΑΝΤΡΟΥΛΛΑ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ


Παγκύπριο Προαιρετικό Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 13 ΑΒΓΔ

Σάββατο 26/01/2013 09:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας vs ΠΑΕΕΚ Κερύνειας


Στάδιο : ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΡΤΗΛΑΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ


ΑΣΙΛ Λύσης vs ΑΠΟΕΛ 3

Στάδιο : ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ, ΛΑΡΝΑΚΑ (ΒΟΗΘ.)

Διαιτητής : ΚΟΓΚΟΡΟΖΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ


ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ vs ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

Στάδιο : ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΔΗΜΟΥ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΑΣΙΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ


Παγκύπριο Προαιρετικό Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 13 ΑΒΓΔ

Σάββατο 26/01/2013 09:00

ΟΜΟΝΟΙΑ Αραδίππου vs Ε.Ν.ΘΟΙ ΚΑΤΩ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ


Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΩΡΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΠΟΥΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας 2 vs ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

Διαιτητής : ΑΡΓΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΡΓΥΡΟΥ B. ΑΝΔΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ



ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 vs ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ

Διαιτητής : ΠΟΛΥΒΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΜΗΛΑΡΗ ΘΕΡΑΠΩΝ


Παγκύπριο Προαιρετικό Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 13 ΑΒΓΔ

Σάββατο 26/01/2013 11:00

ΑΕΛ Λεμεσού 1 vs Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006


Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Διαιτητής : ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΝΑΓΗ Β. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


Παγκύπριο Προαιρετικό Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17 ΑΒΓΔ

Κυριακή 27/01/2013 11:00

Ε.Ν.ΘΟΙ ΚΑΤΩ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ vs ΑΣΙΛ Λύσης


Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Διαιτητής : ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΦΥΛΑΚΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΦΩΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ vs ΠΑΕΕΚ Κερύνειας

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ

Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΡΓΥΡΟΥ Μ. ΑΝΔΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΛΟΗΣ ΛΟΪΖΟΣ


Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γυναικών 2012 - 2013

Κυριακή 27/01/2013 11:00

APOLLON LADIES vs ΔΑΦΝΗ ΤΡΟΥΛΛΩΝ


Στάδιο : ΣΕΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΑ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

Παρατηρητής : ΛΑΠΕΡΤΑΣ ΟΜΗΡΟΣ


ΑΕΚ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΡΙΩΝ vs Α.Ε.ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ

Διαιτητής : ΗΛΙΑ ΗΛΙΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Παρατηρητής : ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ vs ΛΗΔΡΑ-ΠΑΕΕΚ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ

Διαιτητής : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΩ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ ΔΩΡΑ

Παρατηρητής : ΜΑΡΟΥΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ


ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑ vs ΑΦΡΟΔΊΤΗ ΠΌΛΗ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΡΩΝ

Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΜΑΡΙΑ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΙΕΡΗ ΧΡΙΣΤΟΣ

Παρατηρητής : ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

   Διαδώστε αυτό το άρθρο

 


Κάντε Like: Newsit.com.cy στο Facebook