What's hot? ΕΪΝΤΕ· ΚΥΠΡΙΑΚΟ· ΕΡΝΤΟΓΑΝ· ΜΠΟΡΙΣ ΤΖΟΝΣΟΝ·

INFO

31.01.2013 | 13:55
Τελευταία ενημέρωση: 31.01.2013 | 13:59

Διαιτητές Πρωταθλημάτων ΚΟΠ

Μέγεθος κειμένου

Επιλογή κατηγορίας

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΚΟΠ ανακοίνωσε τους Διαιτητές, Βοηθούς Διαιτητές και Παρατηρητές των Αγώνων Νέων, Παίδων , Β’, Γ’, Δ’ Κατηγορίας και Γυναικείου ημερομηνίας 02/03.02.2013 που έχουν ως εξής:

Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Α΄Κατηγορίας

Σάββατο 02/02/2013 14:30

ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΑΓ. ΝΑΠΑ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Διαιτητής : ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

Παρατηρητής : ΔΡΟΥΣΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ



ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΦΟΣ vs ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

Στάδιο : AΕΠ ΠΑΦΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΡΟΒΕΡΤΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΕΛΛΗΝΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ

Παρατηρητής : ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ



ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΚΚΟΥ

Διαιτητής : ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΡΓΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΡΓΥΡΟΥ Μ. ΑΝΔΡΕΑΣ

Παρατηρητής : ΚΑΙΛΗΣ ΠΑΝΙΚΟΣ



ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ vs ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

Στάδιο : ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ

Διαιτητής : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΩ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΑΡΙΝΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΝΑΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

Παρατηρητής : ΑΥΓΟΥΣΤΗ ΜΙΧΑΛΗΣ



ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ vs ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Στάδιο : ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΔΗΜΟΥ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

Διαιτητής : ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΔΑΜΟΥ ΑΔΑΜΟΣ

Παρατηρητής : ΧΑΤΖΗΧΑΜΠΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ


Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Α΄Κατηγορίας

Κυριακή 03/02/2013 14:30

Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

Στάδιο : Γ.Σ.Ζ. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ (ΑΕΚ)

Διαιτητής : ΣΠΑΝΟΣ Χ. ΧΡΙΣΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΟΥΛΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

Παρατηρητής : ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ



ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ vs ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Στάδιο : ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΚΑΤΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΜΗΛΑΡΗ ΒΑΣΙΛΗΣ

Παρατηρητής : ΜΕΣΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ



Πρωτάθλημα - Β' Κατηγορίας

Σάββατο 02/02/2013 15:00

ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ vs ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΥΚΛΙΩΝ

Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π. ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΝΔΡΕΟΥ K. ΑΝΔΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΤΣΙΑΝΑΚΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ

Παρατηρητής : ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ



ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ vs ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΚΑΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

Παρατηρητής : ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ



ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Διαιτητής : ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΑΒΒΑ ΓΙΩΡΓΟΣ

Παρατηρητής : ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ



ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ vs ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

Στάδιο : ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ

Διαιτητής : ΗΛΙΑ ΗΛΙΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΠΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΒΑΚΗΣ

Παρατηρητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ


Πρωτάθλημα - Β' Κατηγορίας

Σάββατο 02/02/2013 15:00

ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ

Διαιτητής : ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΟΧΟΥΖΟΥΡΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Παρατηρητής : ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ



ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ vs ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"

Διαιτητής : ΤΟΚΚΑΡΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΡΟΣΩΤΣΑΝΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ

Παρατηρητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ



Πρωτάθλημα - Β' Κατηγορίας

Κυριακή 03/02/2013 14:30

ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ vs ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ

Διαιτητής : ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ ΟΜΗΡΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΙΚΟΣ

4ος Διαιτητής : ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Παρατηρητής : ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ



Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Β' Κατηγορίας

Σάββατο 02/02/2013 12:00

ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ vs ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΥΚΛΙΩΝ

Διαιτητής : ΒΙΚΤΩΡΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΥΓΟΥΣΤΗ ΣΤΑΥΡΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΒΟΥ ΕΠΙΦΑΝΙΟΣ



ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ vs ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

Διαιτητής : ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΤΑΣΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΣΕΡΓΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ



ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ





Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Β' Κατηγορίας

Σάββατο 02/02/2013 12:00

ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ vs ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

Στάδιο : ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ

Διαιτητής : ΠΙΕΡΗ ΧΡΙΣΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ



ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ

Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΤΟΥΜΑΖΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ



ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ vs ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

Στάδιο : ΜΑΚΑΡΕΙΟ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΦΥΛΑΚΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ ΣΙΜΟΣ



Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Β' Κατηγορίας

Κυριακή 03/02/2013 11:30

ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ vs ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ

Διαιτητής : ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΓΙΑΛΛΟΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΓΙΑΣΟΥΜΗ ΜΙΧΑΛΗΣ



Πρωτάθλημα - Γ' Κατηγορίας

Σάββατο 02/02/2013 15:00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ vs ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ

Διαιτητής : ΛΟΓΚΡΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ

Παρατηρητής : ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΛΑΚΗΣ



ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ vs ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Διαιτητής : ΚΥΡΙΑΚΟΥ Β. ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΝΙΚΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΠΟΥΝΗΣ ΠΙΕΡΟΣ

Παρατηρητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ


Πρωτάθλημα - Γ' Κατηγορίας

Σάββατο 02/02/2013 15:00

Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ vs ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

Διαιτητής : ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΛΟΙΖΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΤΡΑΪΦΟΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Παρατηρητής : ΠΕΚΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ



ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΙΟΥ

Διαιτητής : ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΙΑΚΩΒΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Παρατηρητής : ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ



ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 vs ΑΔΩΝΗΣ ΔΑΛΙΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ

Διαιτητής : ΚΑΡΑΒΕΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Παρατηρητής : ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ



Πρωτάθλημα - Γ' Κατηγορίας

Κυριακή 03/02/2013 15:00

ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ vs ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

Στάδιο : ΜΑΚΑΡΕΙΟ

Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΑΙΜΙΛΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΒΟΥΡΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΦΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Παρατηρητής : ΠΛΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ



ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ vs ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ

Στάδιο : "ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

Διαιτητής : ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΣΤΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Παρατηρητής : ΞΑΝΘΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ



Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Γ' Κατηγορίας

Σάββατο 02/02/2013 12:00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ vs ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ

Διαιτητής : ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΘΕΟΔΟΤΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ



Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Γ' Κατηγορίας

Σάββατο 02/02/2013 12:00

ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ vs ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Διαιτητής : ΚΝΕΚΝΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ



Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ vs ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

Διαιτητής : ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ε. ΔΗΜΗΤΡΗΣ



ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΙΟΥ

Διαιτητής : ΠΟΛΥΒΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΑΡΚΟΥΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΟΓΚΟΡΟΖΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ



ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 vs ΑΔΩΝΗΣ ΔΑΛΙΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ

Διαιτητής : ΖΑΡΤΗΛΑ ΧΡΙΣΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ



Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Γ' Κατηγορίας

Κυριακή 03/02/2013 12:00

ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ vs ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

Στάδιο : ΜΑΚΑΡΕΙΟ

Διαιτητής : ΚΟΥΡΡΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΝΤΡΕΑΣ



ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ vs ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ

Στάδιο : "ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

Διαιτητής : ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΡΤΗΛΑΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΤΟΥΜΑΖΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ


Πρωτάθλημα - Δ' Κατηγορίας

Σάββατο 02/02/2013 15:00

ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ vs ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Στάδιο : ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

Διαιτητής : ΣΑΒΒΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΤΕΛΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Παρατηρητής : ΣΠΕΤΣΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ



ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ vs ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΥΛΑΣ

Διαιτητής : ΘΕΟΔΩΡΟΥ Θ. ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (Λ/KA)

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΜΕΤΑΞΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Παρατηρητής : ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ



Ε.Ν. ΥΨΩΝΑ vs ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

Στάδιο : ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ (ΑΠΕΥ) ΥΨΩΝΑ

Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΩΡΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΠΟΥΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Παρατηρητής : ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ



ΚΙΣΣΟΣ FC vs ΔΥΝΑΜΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ

Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΥ Ν. ΧΡΙΣΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ

Παρατηρητής : ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ



ΚΩΝ/ΝΟΣ&ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ vs Ε.Ν.ΘΟΙ ΚΑΤΩ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ

Διαιτητής : ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΗΣ

Παρατηρητής : ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ



Πρωτάθλημα - Δ' Κατηγορίας

Κυριακή 03/02/2013 15:00

ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ vs ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ

Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΓΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ

Παρατηρητής : ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΘΙΜΟΣ



Πρωτάθλημα - Δ' Κατηγορίας

Κυριακή 03/02/2013 15:00

Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 vs ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ

Διαιτητής : ΜΑΣΙΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΕΥΑΓΟΡΟΥ ΕΥΑΓΟΡΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΟΔΥΣΣΕΩΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

Παρατηρητής : ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ



ELITE Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 13

Σάββατο 02/02/2013 09:00

ΑΓ. ΝΑΠΑ vs ΑΠΟΕΛ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΑΣΙΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ



ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΦΟΣ 1 vs ΑΕΛ Λεμεσού 2

Στάδιο : AΕΠ ΠΑΦΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΡΟΒΕΡΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΕΛΛΗΝΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ



ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ vs ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

Στάδιο : ΜΑΚΑΡΕΙΟ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΚΟΥΣΙΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΩ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ



ΑΠΟΕΛ 1 vs ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΚΚΟΥ

Διαιτητής : ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΑΡΙΝΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣ



ΕΘΝΙΚΟΣ Λατσιών vs ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΙΣΑΑΚ ΑΝΤΡΕΑΣ



ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ vs ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας 1

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΗΜΗΣ

Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΣΠΡΟΓΕΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ



PREMIER Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 13

Σάββατο 02/02/2013 09:00

Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1 vs ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας

Στάδιο : Γ.Σ.Ζ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΘΕΟΔΩΡΟΥ Θ. ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (Λ/KA)

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΤΟΦΗ ΠΑΥΛΟΣ



ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2 vs ΚΩΝ/ΝΟΣ&ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ

Στάδιο : ΚΕΛΙΑ ΛΑΡΝΑΚΟΣ (ΒΟΗΘ. ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ)

Διαιτητής : ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΤΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ



ΑΠΟΕΛ 2 vs ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΦΟΣ 2

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΑ PASCAL

Διαιτητής : ΣΥΜΕΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΣΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΝΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ



ΑΡΗΣ Λεμεσού vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ



ELITE Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 15

Κυριακή 03/02/2013 09:00

ΑΕΛ Λεμεσού vs ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑΣ

Διαιτητής : ΑΓΑΜΕΜΝΟΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΚΟΥΜΟΥΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ



ΑΠΟΕΛ 1 vs ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΦΟΣ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΚΚΟΥ

Διαιτητής : ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡ. ΝΙΚΟΛΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΞΥΝΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ



ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ vs ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

Στάδιο : ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΞΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ


ELITE Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 15

Κυριακή 03/02/2013 09:00

ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ vs ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας

Στάδιο : ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΔΗΜΟΥ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

Διαιτητής : ΑΔΑΜΟΥ ΑΔΑΜΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΑΪΤΤΗ ΑΝΤΡΟΥΛΛΑ



ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας vs ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Διαιτητής : ΦΩΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΩΡΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ I. ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (Λ/ΣΙΑ)



PREMIER Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 15

Κυριακή 03/02/2013 09:00

ΑΡΗΣ Λεμεσού vs ΑΠΟΕΛ 2

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Διαιτητής : ΠΑΝΑΓΗ Β. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΟΥΛΟΥΝΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ



ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΑΔΩΝΗΣ ΔΑΛΙΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ

Διαιτητής : ΖΑΡΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΑΒΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ



ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ vs Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

Στάδιο : ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ/ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΑΒΡΑΑΜ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ



ΠΑΕΕΚ Κερύνειας vs ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΤΡΑΪΦΟΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ



ELITE Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17

Κυριακή 03/02/2013 10:00

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1 vs ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας

Στάδιο : ΤΣΙΡΕΙΟ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΛΟΪΖΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ



ELITE Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17

Κυριακή 03/02/2013 11:00

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΦΟΣ vs ΑΓ. ΝΑΠΑ

Στάδιο : AΕΠ ΠΑΦΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΝΕΚΝΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ



ΑΠΟΕΛ 1 vs ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΚΚΟΥ

Διαιτητής : ΣΟΒΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΡΓΥΡΟΥ Μ. ΑΝΔΡΕΑΣ



ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ vs ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

Στάδιο : ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΔΗΜΟΥ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΣΠΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΙΕΡΟΔΙΑΚΟΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ



ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου vs Ε.Ν. ΥΨΩΝΑ

Στάδιο : ΜΕΝΕΟΥ (ΒΟΗΘ. Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ)

Διαιτητής : ΚΟΓΚΟΡΟΖΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΜΗΛΑΡΗ ΘΕΡΑΠΩΝ



ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας vs ΑΕΛ Λεμεσού 1

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Διαιτητής : ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤ. ΝΙΚΟΛΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΡΓΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ



PREMIER Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17

Κυριακή 03/02/2013 11:00

ΑΔΩΝΗΣ ΔΑΛΙΟΥ vs ΟΜΟΝΟΙΑ Αραδίππου

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ

Διαιτητής : ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΣΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ



ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ vs Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΥΚΛΙΩΝ

Διαιτητής : ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ



PREMIER Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17

Κυριακή 03/02/2013 11:00

ΑΠΟΕΛ 2 vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας

Στάδιο : ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ

Διαιτητής : ΒΙΟΛΑΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΑ



ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ vs ΑΡΗΣ Λεμεσού 1

Στάδιο : ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ/ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΚΟΖΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΛΟΗΣ ΛΟΪΖΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ ΑΝΔΡΕΑΣ



PREMIER Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17

Κυριακή 03/02/2013 12:00

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

Στάδιο : ΤΣΙΡΕΙΟ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΞΕΝΙΑ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΡΤΗΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΣΗΦ



Παγκύπριο Προαιρετικό Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 13 ΑΒΓΔ

Σάββατο 02/02/2013 09:00

ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας

Στάδιο : ΜΑΚΑΡΕΙΟ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΝΑΓΗ Α. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ



Ε.Ν.ΘΟΙ ΚΑΤΩ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ vs Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Διαιτητής : ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡ. ΝΙΚΟΛΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΟΔΥΣΣΕΩΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ



ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ vs ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Διαιτητής : ΞΥΝΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΑΪΔΑΝΑ ΛΕΑΝΔΡΟ ΑΝΔΡΕΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ



ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ vs ΑΕΛ Λεμεσού 1

Στάδιο : ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ

Διαιτητής : ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΙΕΡΗ ΧΡΙΣΤΟΣ

Παγκύπριο Προαιρετικό Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 13 ΑΒΓΔ

Σάββατο 02/02/2013 09:00

ΟΜΟΝΟΙΑ Αραδίππου vs ΑΣΙΛ Λύσης

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Διαιτητής : ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΠΟΥΝΗΣ ΠΙΕΡΟΣ



ΠΑΕΕΚ Κερύνειας vs ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ



Παγκύπριο Προαιρετικό Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 13 ΑΒΓΔ

Σάββατο 02/02/2013 11:00

ΑΠΟΕΛ 3 vs ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας 2

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΑ PASCAL

Διαιτητής : ΦΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ



Παγκύπριο Προαιρετικό Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17 ΑΒΓΔ

Κυριακή 03/02/2013 09:00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ vs ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ

Στάδιο : ΜΑΚΑΡΕΙΟ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΤΙΜΟΘΕΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΛΑΜΠΡΟΥ Π. ΛΑΜΠΡΟΣ (Λ/ΣΙΑ)

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΟΥΣΙΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ



Παγκύπριο Προαιρετικό Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17 ΑΒΓΔ

Κυριακή 03/02/2013 11:00

ΠΑΕΕΚ Κερύνειας vs Ε.Ν.ΘΟΙ ΚΑΤΩ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"

Διαιτητής : ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ ΣΙΜΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΥΜΕΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ



Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γυναικών 2012 - 2013

Κυριακή 03/02/2013 11:00

Α.Ε.ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ vs ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑ

Στάδιο : ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

Διαιτητής : ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΣΤΑΣ (ΦΡΕΝΑΡΟΣ)

Παρατηρητής : ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γυναικών 2012 - 2013

Κυριακή 03/02/2013 11:00

ΑΦΡΟΔIΤΗ ΠΌΛΗ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ vs ΔΑΦΝΗ ΤΡΟΥΛΛΩΝ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Διαιτητής : ΛΟΪΖΟΥ ΧΑΡΑ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΟΥΡΠΟΥΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ

Παρατηρητής : ΛΑΠΕΡΤΑΣ ΟΜΗΡΟΣ



ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ vs APOLLON LADIES

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ

Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΘΗΝΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ ΔΩΡΑ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

Παρατηρητής : ΑΡΓΥΡΟΥ ΒΑΣΟΣ



ΛΗΔΡΑ-ΠΑΕΕΚ vs ΑΕΚ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΡΙΩΝ

Στάδιο : ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΜΑΡΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΕΥΑΓΟΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ

Παρατηρητής : ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΥΠΡΟΣ

   Διαδώστε αυτό το άρθρο

 


Κάντε Like: Newsit.com.cy στο Facebook