What's hot? ΕΡΝΤΟΓΑΝ· ΚΥΠΡΙΑΚΟ· ΚΟΤΖΙΑΣ· ΕΛΙΤΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ·

INFO

21.02.2013 | 13:34
Τελευταία ενημέρωση: 21.02.2013 | 14:00

Διαιτητές Πρωταθλημάτων Νέων & Παίδων

Μέγεθος κειμένου

Επιλογή κατηγορίας

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΚΟΠ ανακοινώνει τους Διαιτητές και Βοηθούς Διαιτητές των Πρωταθλημάτων Νέων και Παίδων U21, U17, U15 και U13 ημερομηνίας 23/24.02.2013 που έχουν ως εξής:

Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Β' Κατηγορίας

Σάββατο 23/02/2013 14:30

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

Διαιτητής : ΦΕΛΛΑ ΟΡΦΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΡΤΗΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ


ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ vs ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΥΚΛΙΩΝ

Διαιτητής : ΚΩΣΤΑ ΡΟΒΕΡΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ


ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

Διαιτητής : ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ


ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ vs ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΛΕΝΤΡΙΟΥ

Διαιτητής : ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΥΓΟΥΣΤΗ ΣΤΑΥΡΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΣΗΦ


ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ vs ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Διαιτητής : ΣΤΕΛΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΡΤΗΛΑ ΧΡΙΣΤΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ


ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ vs ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

Στάδιο : ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ

Διαιτητής : ΑΡΓΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΟΥΛΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ


Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Β' Κατηγορίας

Σάββατο 23/02/2013 14:30

ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ vs ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"

Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΒΟΥΡΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ


Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Γ' Κατηγορίας

Σάββατο 23/02/2013 14:30

ΑΔΩΝΗΣ ΔΑΛΙΟΥ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ

Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΡΟΣΩΤΣΑΝΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ


ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ vs ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

Στάδιο : ΜΑΚΑΡΕΙΟ

Διαιτητής : ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΡΓΥΡΟΥ Μ. ΑΝΔΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΚΑΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ vs ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ

Διαιτητής : ΣΠΑΝΟΣ Χ. ΧΡΙΣΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΤΣΙΑΝΑΚΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΑΣ


ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ vs Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

Στάδιο : "ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

Διαιτητής : ΚΑΜΗΛΑΡΗ ΒΑΣΙΛΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΑΒΒΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ


ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ vs ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΡΟΒΕΡΤΟΣ


ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ vs ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΙΟΥ

Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΑΙΜΙΛΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ


Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Γ' Κατηγορίας

Σάββατο 23/02/2013 14:30

ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 vs ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ

Διαιτητής : ΚΥΡΙΑΚΟΥ Β. ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΔΑΜΟΥ ΑΔΑΜΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΡΕΑ


ELITE Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 13

Σάββατο 23/02/2013 09:00

ΑΕΛ Λεμεσού 2 vs ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Διαιτητής : ΒΙΚΤΩΡΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ


ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΦΟΣ 1 vs ΑΠΟΕΛ 1

Στάδιο : AΕΠ ΠΑΦΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΛΟΪΖΟΥ ΧΑΡΑ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΝΕΚΝΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ


ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ vs ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ

Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΤΙΜΟΘΕΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΝΤΟΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΞΥΝΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ



ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1 vs ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

Στάδιο : ΚΕΛΙΑ ΛΑΡΝΑΚΟΣ (ΒΟΗΘ. ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ)

Διαιτητής : ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΣΠΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΑΠΟΕΛ vs ΕΘΝΙΚΟΣ Λατσιών

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Διαιτητής : ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΤΑΣΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΓΙΑΛΛΟΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΗΣ


ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας 1 vs ΑΓ. ΝΑΠΑ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Διαιτητής : ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ ΔΩΡΑ


PREMIER Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 13

Σάββατο 23/02/2013 09:00

ΑΡΗΣ Λεμεσού vs ΑΠΟΕΛ 2

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΑ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΞΕΝΙΑ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ


ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ vs Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1

Στάδιο : ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΜΑΣΙΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΡΤΗΛΑΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΘΕΟΔΩΡΟΥ Θ. ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (Λ/KA)


ΚΩΝ/ΝΟΣ&ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ vs ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΦΟΣ 2

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ

Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΣΕΡΓΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΙΑΚΩΒΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΣΗΦ



PREMIER Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 13

Σάββατο 23/02/2013 11:00

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2 vs ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας

Στάδιο : ΚΕΛΙΑ ΛΑΡΝΑΚΟΣ (ΒΟΗΘ. ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ)

Διαιτητής : ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΜΗΛΑΡΗ ΘΕΡΑΠΩΝ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΑΪΤΤΗ ΑΝΤΡΟΥΛΛΑ


ELITE Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 15

Σάββατο 23/02/2013 09:00

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΦΟΣ vs ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

Στάδιο : AΕΠ ΠΑΦΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΕΛΛΗΝΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΝΔΡΕΟΥ K. ΑΝΔΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΟΥΡΠΟΥΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ


ΑΠΟΕΛ 1 vs ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΚΚΟΥ

Διαιτητής : ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤ. ΝΙΚΟΛΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΤΡΑΪΦΟΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΦΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Διαιτητής : ΖΑΒΟΥ ΕΠΙΦΑΝΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (Λ/ΣΟΣ)



ELITE Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 15

Σάββατο 23/02/2013 13:30

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ vs ΑΕΛ Λεμεσού

Στάδιο : ΚΕΛΙΑ ΛΑΡΝΑΚΟΣ (ΒΟΗΘ. ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ)

Διαιτητής : ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ε. ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ


ELITE Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 15

Κυριακή 24/02/2013 09:00

ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ vs ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΗΜΗΣ

Διαιτητής : ΖΑΡΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

PREMIER Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 15

Κυριακή 24/02/2013 09:00

Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ vs ΑΡΗΣ Λεμεσού

Στάδιο : Γ.Σ.Ζ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΤΕΛΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΞΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ



ΑΔΩΝΗΣ ΔΑΛΙΟΥ vs ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ

Διαιτητής : ΣΟΒΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΙΕΡΗ ΧΡΙΣΤΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ vs ΑΠΟΕΛ 2

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ

Διαιτητής : ΠΟΛΥΒΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΤΟΥΜΑΖΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ


ΠΑΕΕΚ Κερύνειας vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΣΥΜΕΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ ΣΙΜΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ


ELITE Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17

Σάββατο 23/02/2013 11:00

ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας vs ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου

Στάδιο : ΜΑΚΑΡΕΙΟ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΩ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ


ELITE Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17

Σάββατο 23/02/2013 12:00

Ε.Ν. ΥΨΩΝΑ vs ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΦΟΣ

Στάδιο : ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ (ΑΠΕΥ) ΥΨΩΝΑ

Διαιτητής : ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΕΤΑΞΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΝΑΓΗ Β. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ



ELITE Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17

Κυριακή 24/02/2013 11:00

ΑΓ. ΝΑΠΑ vs ΑΕΛ Λεμεσού 1

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ

ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ vs ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ

Διαιτητής : ΚΟΓΚΟΡΟΖΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ


ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ vs ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1

Στάδιο : ΚΕΛΙΑ ΛΑΡΝΑΚΟΣ (ΒΟΗΘ. ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ)

Διαιτητής : ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΜΗΛΑΡΗ ΘΕΡΑΠΩΝ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ε. ΔΗΜΗΤΡΗΣ


ΑΠΟΕΛ 1 vs ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

Στάδιο : Γ.Σ.Π.

Διαιτητής : ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΦΩΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΛΑΜΠΡΟΥ Π. ΛΑΜΠΡΟΣ (Λ/ΣΙΑ)

PREMIER Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17

Κυριακή 24/02/2013 11:00

Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ vs ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

Στάδιο : Γ.Σ.Ζ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΗΛΙΑ ΗΛΙΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ


ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ vs ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΥΚΛΙΩΝ

Διαιτητής : ΑΚΟΥΡΣΙΩΤΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΟΥΡΠΟΥΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΡΟΒΕΡΤΟΣ


ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας vs ΑΔΩΝΗΣ ΔΑΛΙΟΥ

Στάδιο : ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΑΣΙΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΑΪΤΤΗ ΑΝΤΡΟΥΛΛΑ


ΟΜΟΝΟΙΑ Αραδίππου vs ΑΠΟΕΛ 2

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΔΑΜΟΥ ΑΔΑΜΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΤΩΝΗΣ


PREMIER Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17

Κυριακή 24/02/2013 11:30

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ vs ΑΡΗΣ Λεμεσού 1

Στάδιο : ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ

Διαιτητής : ΣΑΒΒΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΜΗΛΑΡΗ ΒΑΣΙΛΗΣ


Παγκύπριο Προαιρετικό Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 13 ΑΒΓΔ

Σάββατο 23/02/2013 09:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας vs ΑΣΙΛ Λύσης

Στάδιο : ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΤΟΥΜΑΖΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΟΛΥΒΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ



ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ vs ΑΠΟΕΛ 3

Στάδιο : ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΔΗΜΟΥ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

Διαιτητής : ΚΑΤΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Παγκύπριο Προαιρετικό Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 13 ΑΒΓΔ

Σάββατο 23/02/2013 09:00

ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ vs ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

Στάδιο : ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ

Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΩΡΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΟΖΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ


ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας 2 vs Ε.Ν.ΘΟΙ ΚΑΤΩ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Διαιτητής : ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΑΡΙΝΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΜΑΡΙΑ


Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 vs ΠΑΕΕΚ Κερύνειας

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ

Διαιτητής : ΣΑΒΒΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΜΗΛΑΡΗ ΒΑΣΙΛΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ



ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 vs ΟΜΟΝΟΙΑ Αραδίππου

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ

Διαιτητής : ΑΔΑΜΟΥ ΑΔΑΜΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Παγκύπριο Προαιρετικό Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 13 ΑΒΓΔ

Σάββατο 23/02/2013 11:00

ΑΕΛ Λεμεσού 1 vs ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Διαιτητής : ΓΙΑΣΟΥΜΗ ΜΙΧΑΛΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΚΟΥΜΟΥΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ



Παγκύπριο Προαιρετικό Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17 ΑΒΓΔ

Σάββατο 23/02/2013 11:00

Ε.Ν.ΘΟΙ ΚΑΤΩ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ vs ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Διαιτητής : ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΜΑΡΙΟΣ


Παγκύπριο Προαιρετικό Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17 ΑΒΓΔ

Κυριακή 24/02/2013 11:00

ΑΣΙΛ Λύσης vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

Στάδιο : ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ, ΛΑΡΝΑΚΑ (ΒΟΗΘ.)

Διαιτητής : ΘΕΟΔΩΡΟΥ Θ. ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (Λ/KA)

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΣΠΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

   Διαδώστε αυτό το άρθρο

 


Σχετικά άρθρα

  1. Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Ο Άρης ανέτρεψε το ματς και επικράτησε της ΑΕΖ
  2. Ολοκλήρωση 19ης αγωνιστικής με το ΑΕΖ - Άρης (Αναλυτικά αποτελέσματα-βαθμολογία)
  3. Ομόνοια - Απόλλων: Η απίστευτη ευκαιρία του Φλορέσκου! (VIDEO)
  4. Γεν. Ελεγκτής: Διαιτητές ή βοηθοί διαιτητές φαίνεται να μην δήλωναν τα εισοδήματά τους στο φόρο
  5. Επαρχία Λευκωσίας: Η σύνθεση των μελών των νέων δημοτικών συμβουλίων και σχολικών Εφόρων
  6. Επαρχία Λεμεσού: Η σύνθεση των νέων δημοτικών συμβουλίων

Κάντε Like: Newsit.com.cy στο Facebook