What's hot? ΕΪΝΤΕ· ΚΥΠΡΙΑΚΟ· ΕΡΝΤΟΓΑΝ· ΜΠΟΡΙΣ ΤΖΟΝΣΟΝ·

INFO

20.12.2012 | 15:20
Τελευταία ενημέρωση: 20.12.2012 | 15:29

Διαιτητές πρωταθλημάτων της ΚΟΠ

Μέγεθος κειμένου

Επιλογή κατηγορίας


Τους Διαιτητές, Βοηθούς Διαιτητές και Παρατηρητές των Αγώνων Β’, Γ’, Δ’ Κατηγορίας, των Πρωταθλημάτων U17, U15, U13 και Γυναικείου, ανακοίνωσε η ΚΟΠ. 

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΚΟΠ ανακοινώνει τους Διαιτητές, Βοηθούς Διαιτητές και Παρατηρητές των Αγώνων Β’, Γ’, Δ’ Κατηγορίας, των Πρωταθλημάτων U17, U15, U13 και Γυναικείου ημερομηνίας 22/23.12.2012 που έχουν ως εξής:


Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Α΄Κατηγορίας

Σάββατο 22/12/2012 14:30

ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ vs ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ

Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΟΛΥΒΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ

Παρατηρητής : ΧΑΤΖΗΧΑΜΠΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ



ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ vs Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Διαιτητής : ΑΓΑΜΕΜΝΟΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΙΑΚΩΒΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ

Παρατηρητής : ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ



ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ vs ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Στάδιο : ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ

Διαιτητής : ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΝΑΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

Παρατηρητής : ΑΡΓΥΡΟΥ ΒΑΣΟΣ



ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

Στάδιο : ΜΑΚΑΡΕΙΟ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΑΙΜΙΛΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΡΓΥΡΟΥ Μ. ΑΝΔΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΡΓΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ

Παρατηρητής : ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ



Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Α΄Κατηγορίας

Κυριακή 23/12/2012 14:30

ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ vs ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

Στάδιο : ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΔΗΜΟΥ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

Διαιτητής : ΜΑΣΙΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΔΑΜΟΥ ΑΔΑΜΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Παρατηρητής : ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ



Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Α΄Κατηγορίας

Κυριακή 23/12/2012 14:30

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ vs ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΦΟΣ

Στάδιο : ΜΕΝΕΟΥ (ΒΟΗΘ. Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ)

Διαιτητής : ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΑΒΒΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Παρατηρητής : ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ



ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ vs ΑΓ. ΝΑΠΑ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ

Διαιτητής : ΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΒΡΑΑΜ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

Παρατηρητής : ΜΕΣΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ



Πρωτάθλημα - Β' Κατηγορίας

Σάββατο 22/12/2012 14:30

ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ vs ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΥΚΛΙΩΝ

Διαιτητής : ΚΑΣΙΟΥΛΗΣ ΡΕΝΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΑΒΒΑ ΓΙΩΡΓΟΣ

Παρατηρητής : ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ



ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

Στάδιο : ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΙΚΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ ΟΜΗΡΟΣ

Παρατηρητής : ΠΑΦΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ



ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ vs ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Διαιτητής : ΜΑΝΩΛΗ ΣΤΑΘΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΤΖΙΑΠΟΥΡΑΣ ΓΙΑΓΚΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΠΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

Παρατηρητής : ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ



ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ vs ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΗΜΗΣ

Διαιτητής : ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΟΧΟΥΖΟΥΡΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΓΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Παρατηρητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ



Πρωτάθλημα - Β' Κατηγορίας

Σάββατο 22/12/2012 14:30

ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ vs ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ (ΔΑΛΙ)

Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΝΙΚΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΒΑΚΗΣ

Παρατηρητής : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ



Πρωτάθλημα - Β' Κατηγορίας

Κυριακή 23/12/2012 14:30

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ vs ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑΣ

Διαιτητής : ΚΑΡΑΒΕΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Παρατηρητής : ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ



ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

Στάδιο : ΤΣΙΡΕΙΟ

Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΝΔΡΕΟΥ K. ΑΝΔΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ ΝΙΚΗ

4ος Διαιτητής : ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ

Παρατηρητής : ΚΑΙΛΗΣ ΠΑΝΙΚΟΣ



Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Β' Κατηγορίας

Σάββατο 22/12/2012 11:30

ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ vs ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ

Διαιτητής : ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛ ΣΑΒΒΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ



ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

Στάδιο : ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ)

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΒΟΣΚΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ



ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ vs ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Διαιτητής : ΚΟΓΚΟΡΟΖΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ε. ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ



Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Β' Κατηγορίας

Σάββατο 22/12/2012 11:30

ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ vs ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΗΜΗΣ

Διαιτητής : ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΡΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ



ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ vs ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ (ΔΑΛΙ)

Διαιτητής : ΦΥΛΑΚΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΝΤΡΕΑΣ



Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Β' Κατηγορίας

Κυριακή 23/12/2012 11:30

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ vs ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑΣ

Διαιτητής : ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΚΟΥΜΟΥΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ



Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Β' Κατηγορίας

Κυριακή 23/12/2012 12:30

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Διαιτητής : ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΓΙΑΣΟΥΜΗ ΜΙΧΑΛΗΣ



Πρωτάθλημα - Γ' Κατηγορίας

Σάββατο 22/12/2012 14:30

ΑΔΩΝΗΣ ΔΑΛΙΟΥ vs ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ

Διαιτητής : ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΛΟΪΖΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΡΟΣΩΤΣΑΝΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Παρατηρητής : ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ



ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ vs ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

Στάδιο : ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ, ΛΑΡΝΑΚΑ

Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΒΟΥΡΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

Παρατηρητής : ΔΡΟΥΣΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ



Πρωτάθλημα - Γ' Κατηγορίας


Σάββατο 22/12/2012 14:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ

Διαιτητής : ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΜΕΤΑΞΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Παρατηρητής : ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ



ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ vs Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΘΗΝΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΡΤΗΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΒΙΚΤΩΡΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

Παρατηρητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ



ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ vs ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Διαιτητής : ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ

Παρατηρητής : ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ



ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ vs ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΙΟΥ

Διαιτητής : ΤΣΟΥΚΚΑΣ ΑΒΡΑΑΜ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΣΤΑΣ (ΦΡΕΝΑΡΟΣ)

Παρατηρητής : ΛΟΪΖΟΥ ΛΟΪΖΟΣ



Πρωτάθλημα - Γ' Κατηγορίας

Κυριακή 23/12/2012 14:30

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ vs ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Διαιτητής : ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΙΚΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Παρατηρητής : ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΗΝΑΣ



Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Γ' Κατηγορίας

Σάββατο 22/12/2012 11:30

ΑΔΩΝΗΣ ΔΑΛΙΟΥ vs ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΙΣ ΓΕΡΙΟΥ

Διαιτητής : ΜΑΪΔΑΝΑ ΛΕΑΝΔΡΟ ΑΝΔΡΕΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ I. ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (Λ/ΣΙΑ)



Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Γ' Κατηγορίας

Σάββατο 22/12/2012 11:30

ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ vs ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

Στάδιο : ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ, ΛΑΡΝΑΚΑ (ΒΟΗΘ.)

Διαιτητής : ΠΙΕΡΗ ΧΡΙΣΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΠΟΥΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ



ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ vs Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

Διαιτητής : ΣΑΒΒΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΑΡΚΟΥΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΤΟΦΗ ΠΑΥΛΟΣ



ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ vs ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΩ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΩΡΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ



ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ vs ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Διαιτητής : ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΤΑΣΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ



ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ vs ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΙΟΥ

Διαιτητής : ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ



Πρωτάθλημα Νέων Κάτω των 21 Γ' Κατηγορίας

Σάββατο 22/12/2012 13:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

Στάδιο : AΕΠ ΠΑΦΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΡΟΒΕΡΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΟΥΡΠΟΥΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ


Πρωτάθλημα - Δ' Κατηγορίας

Σάββατο 22/12/2012 14:30

Ε.Ν.ΘΟΙ ΚΑΤΩ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ vs ΚΙΣΣΟΣ FC

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Διαιτητής : ΣΠΑΝΟΣ Χ. ΧΡΙΣΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΟΔΥΣΣΕΩΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Παρατηρητής : ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ



ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ vs ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΚΚΟΥ

Διαιτητής : ΣΟΒΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΟΖΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ ΣΙΜΟΣ

Παρατηρητής : ΠΑΠΑΒΑΡΝΑΒΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ



ΚΩΝ/ΝΟΣ&ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ vs ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ (ΔΟΞΑΣ)

Διαιτητής : ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤ. ΝΙΚΟΛΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΤΡΑΪΦΟΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Παρατηρητής : ΛΑΠΕΡΤΑΣ ΟΜΗΡΟΣ



ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ vs ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

Διαιτητής : ΛΟΓΚΡΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΓΙΑΛΛΟΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Παρατηρητής : ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ



ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ vs Ε.Ν. ΥΨΩΝΑ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π. ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

Παρατηρητής : ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ



Πρωτάθλημα - Δ' Κατηγορίας

Κυριακή 23/12/2012 14:30

ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ vs ΔΥΝΑΜΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ

Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΤΙΜΟΘΕΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΤΣΙΑΝΑΚΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΠΟΥΝΗΣ ΠΙΕΡΟΣ

Παρατηρητής : ΛΟΙΖΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ



Πρωτάθλημα - Δ' Κατηγορίας

Κυριακή 23/12/2012 14:30

Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 vs ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ

Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΥΓΟΥΣΤΗ ΣΤΑΥΡΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΤΕΛΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Παρατηρητής : ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ



Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17 Επαρχίας ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Κυριακή 23/12/2012 11:00

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ vs ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας

Στάδιο : ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ/ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΑΡΙΝΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ



Ε.Ν.ΘΟΙ ΚΑΤΩ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ vs ΠΑΕΕΚ Κερύνειας

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Διαιτητής : ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΜΑΡΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ



ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ vs ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ

Στάδιο : ΜΑΚΑΡΕΙΟ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΦΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΦΥΛΑΚΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΝΤΡΕΑΣ



ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ vs ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΙΣ ΓΕΡΙΟΥ

Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΟΥΛΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ



Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17 Επαρχίας ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Κυριακή 23/12/2012 13:00

ΑΔΩΝΗΣ ΔΑΛΙΟΥ vs ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΙΣ ΓΕΡΙΟΥ

Διαιτητής : ΑΡΓΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΦΩΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ



Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17 Επαρχίας ΛΕΜΕΣΟΥ

Σάββατο 22/12/2012 11:00

ΑΕΛ Λεμεσού 1 vs ΑΡΗΣ Λεμεσού 2

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Διαιτητής : ΚΟΥΛΟΥΝΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΗΣ



Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17 Επαρχίας ΛΕΜΕΣΟΥ

Κυριακή 23/12/2012 09:00

ΑΕΛ Λεμεσού 2 vs ΑΠΟΕΛ 2

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Διαιτητής : ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ



Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17 Επαρχίας ΛΕΜΕΣΟΥ

Κυριακή 23/12/2012 10:30

ΑΡΗΣ Λεμεσού 1 vs ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Διαιτητής : ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ



Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17 Επαρχίας ΛΕΜΕΣΟΥ

Κυριακή 23/12/2012 11:00

ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς vs ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ

Διαιτητής : ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΑΒΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΜΑΤΣΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ



ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1 vs ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ (ΔΟΞΑΣ)

Διαιτητής : ΖΑΡΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΤΑΣΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ



Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17 Επαρχίας ΛΕΜΕΣΟΥ

Κυριακή 23/12/2012 14:00

Ε.Ν. ΥΨΩΝΑ vs ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Διαιτητής : ΠΑΝΑΓΗ Β. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΣΕΡΓΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΣΠΡΟΓΕΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ



Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17 Επαρχίας ΛΑΡΝΑΚΑΣ

Κυριακή 23/12/2012 11:00

ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ vs ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ

Διαιτητής : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΟΓΚΟΡΟΖΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ



ΑΣΙΛ Λύσης vs ΕΡΜΗΣ Αραδίππου

Στάδιο : ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ, ΛΑΡΝΑΚΑ (ΒΟΗΘ.)

Διαιτητής : ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : DIMITROV SIMEON



ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου vs Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

Στάδιο : ΜΕΝΕΟΥ (ΒΟΗΘ. Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ)

Διαιτητής : ΠΟΛΥΒΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΘΕΟΔΩΡΟΥ Θ. ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (Λ/KA)

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ



ΟΜΟΝΟΙΑ Αραδίππου vs ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Διαιτητής : ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΣΑΪΤΤΗ ΑΝΤΡΟΥΛΛΑ



Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17 Επαρχίας ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

Κυριακή 23/12/2012 11:00

ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ vs ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΡΤΗΛΑ ΧΡΙΣΤΟΣ



ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ vs ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ

Στάδιο : ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΣΤΑΣ (ΦΡΕΝΑΡΟΣ)

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΡΤΗΛΑΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ



Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ

Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ)

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΒΟΣΚΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ




Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17 Επαρχίας ΠΑΦΟΥ

Κυριακή 23/12/2012 00:00

ΚΙΣΣΟΣ FC vs ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ

Διαιτητής :

Α' Βοηθός Διαιτητής :

Β' Βοηθός Διαιτητής :



Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 17 Επαρχίας ΠΑΦΟΥ

Κυριακή 23/12/2012 11:00

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΦΟΣ vs ΑΕΚ ΚΟΥΚΛΙΩΝ

Στάδιο : AΕΠ ΠΑΦΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΛΟΪΖΟΥ ΧΑΡΑ



Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 15 Επαρχίας ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Κυριακή 23/12/2012 09:00

ΑΠΟΕΛ 1 vs ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΑ PASCAL

Διαιτητής : ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡ. ΝΙΚΟΛΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ



ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ vs ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας

Στάδιο : ΜΑΚΑΡΕΙΟ

Διαιτητής : ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ ΣΙΜΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΜΕΤΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ



ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας vs Ε.Ν.ΘΟΙ ΚΑΤΩ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

Στάδιο : ΜΑΚΑΡΕΙΟ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΑΡΓΥΡΟΥ Μ. ΑΝΔΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΡΓΥΡΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ



ΠΑΕΕΚ Κερύνειας vs ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΚΟΥΡΡΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ



ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ vs ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΙΣ ΓΕΡΙΟΥ

Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΟΥΛΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΛΑΜΠΡΟΥ Π. ΛΑΜΠΡΟΣ (Λ/ΣΙΑ)


Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 15 Επαρχίας (ΛΑΡΝΑΚΑΣ - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ)


Κυριακή 23/12/2012 09:00

Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ vs ΑΓ. ΝΑΠΑ

Στάδιο : Γ.Σ.Ζ. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ (ΑΕΚ)

Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΝΤΗ ΑΝΤΡΕΑΣ



ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ vs ΟΜΟΝΟΙΑ Αραδίππου

Στάδιο : ΚΕΛΙΑ ΛΑΡΝΑΚΟΣ (ΒΟΗΘ. ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ)

Διαιτητής : ΤΟΦΗ ΠΑΥΛΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΜΗΛΑΡΗ ΘΕΡΑΠΩΝ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ



ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ vs ΑΣΙΛ Λύσης

Στάδιο : ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΖΑΡΤΗΛΑΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΣΤΑΣ (ΦΡΕΝΑΡΟΣ)

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ



ΕΡΜΗΣ Αραδίππου vs ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

Διαιτητής : ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ



ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου 2 vs ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

Στάδιο : ΜΕΝΕΟΥ (ΒΟΗΘ. Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ)

Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΘΕΟΔΩΡΟΥ Θ. ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (Λ/KA)

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΟΛΥΒΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ



Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 15 Επαρχίας ΛΕΜΕΣΟΥ

Κυριακή 23/12/2012 08:30

ΑΡΗΣ Λεμεσού vs ΑΠΟΕΛ 2

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Διαιτητής : ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΥΓΟΥΣΤΗ ΣΤΑΥΡΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΣΗΦ



Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 15 Επαρχίας ΛΕΜΕΣΟΥ

Κυριακή 23/12/2012 09:00

ΑΕΛ Λεμεσού vs Ε.Ν. ΥΨΩΝΑ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑΣ

Διαιτητής : ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΟΥΛΟΥΝΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΙΑΚΩΒΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ



ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Διαιτητής : ΜΑΚΑΡΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΝΑΓΗ Β. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΡΙΣΤΙΑΝ



ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ vs ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΓΑΜΕΜΝΟΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΥΣΗΣ



Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 15 Επαρχίας ΠΑΦΟΥ

Κυριακή 23/12/2012 09:00

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ vs ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΦΟΣ

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ

Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΡΟΒΕΡΤΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΚΟΥΡΣΙΩΤΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ



ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου 1

Στάδιο : ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ

Διαιτητής : ΠΟΥΡΠΟΥΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ



ELITE Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 13 - 2012 - 2013

Σάββατο 22/12/2012 09:00

ΑΓ. ΝΑΠΑ vs ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

Διαιτητής : ΑΔΑΜΟΥ ΑΔΑΜΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΡΤΗΛΑΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ



ΑΕΛ Λεμεσού 2 vs ΑΛΚΗ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Διαιτητής : ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΞΕΝΙΑ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΚΟΥΜΟΥΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΣΠΡΟΓΕΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ


ELITE Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 13 - 2012 - 2013


Σάββατο 22/12/2012 09:00

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΦΟΣ 1 vs ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

Στάδιο : AΕΠ ΠΑΦΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΚΝΕΚΝΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ



ΑΠΟΕΛ 1 vs ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΚΚΟΥ

Διαιτητής : ΦΩΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ



ΑΠΟΕΛ vs ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας 1

Στάδιο : ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ

Διαιτητής : ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΖΑΒΟΥ ΕΠΙΦΑΝΙΟΣ



ΕΘΝΙΚΟΣ Λατσιών vs ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

Στάδιο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Μ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Λ/ΣΙΑ)



PREMIER Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 13 - 2012 - 2013

Σάββατο 22/12/2012 09:00

Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1 vs ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

Στάδιο : Γ.Σ.Ζ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΠΑΠΟΥΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΠΙΕΡΗ ΧΡΙΣΤΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ



ΑΠΟΕΛ 2 vs ΑΡΗΣ Λεμεσού

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΑ PASCAL

Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΜΑΡΙΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΟΖΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣ



ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας vs ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2

Στάδιο : ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ

Διαιτητής : ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΚΑΝΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΙΣΑΑΚ ΑΝΤΡΕΑΣ




PREMIER Πρωτάθλημα Παίδων Κάτω των 13 - 2012 - 2013

Σάββατο 22/12/2012 11:00

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΦΟΣ 2 vs ΚΩΝ/ΝΟΣ&ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ

Στάδιο : AΕΠ ΠΑΦΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Διαιτητής : ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΚΟΥΡΣΙΩΤΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ



Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γυναικών 2012 - 2013


Κυριακή 23/12/2012 11:00

APOLLON LADIES vs ΑΕΚ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΡΙΩΝ

Στάδιο : ΣΕΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Διαιτητής : ΦΕΛΛΑ ΟΡΦΕΑΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΞΕΝΙΑ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΑ

Παρατηρητής : ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ



Α.Ε.ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ vs ΑΦΡΟΔΊΤΗ ΠΌΛΗ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Στάδιο : ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

Διαιτητής : ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΑΣΠΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Παρατηρητής : ΣΠΕΤΣΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ



ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ vs ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑ

Στάδιο : ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Λυμπιών

Διαιτητής : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΩ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΩΡΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΑΣ

Παρατηρητής : ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ



ΛΗΔΡΑ-ΠΑΕΕΚ vs ΔΑΦΝΗ ΤΡΟΥΛΛΩΝ

Στάδιο : ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΜΑΡΙΑ

Α' Βοηθός Διαιτητής : ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

Β' Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΝΑΓΗ Α. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Παρατηρητής : ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΒΡΑΧΙΜΗΣ

   Διαδώστε αυτό το άρθρο

 


Σχετικά άρθρα

  1. Ορίστηκαν οι διαιτητές του αγώνα της Εθνικής Ελπίδων με τη Σλοβακία
  2. Ποινές σε τρεις διαιτητές μπάσκετ λόγω λαθών στον αγώνα ΕΘΑ-Ομόνοια
  3. Με Σουηδούς διαιτητές το Σάλκε - ΑΠΟΕΛ

Κάντε Like: Newsit.com.cy στο Facebook